ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Counter-Strike: 1.6 та Global Offensive – основні відмінності

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

У серії «Удар у відповідь», більш відомої під англійською назвою Counter-Strike, особливо виділяються дві гри. Йдеться про версію 1.6, а також Global Offensive. Ці ігри стали популярними кіберспортивними дисциплінами, проте зараз, професійні матчі є лише з CS:GO. Два проекти від Valve вийшли із різницею у 12 років. Незважаючи на таку гігантську для індустрії різницю в часі, ці дві ігри мають багато спільного. Чимало двох версій «контри» і відмінностей. Про них ми й поговоримо у цій статті.

Графіка

Найочевидніша різниця 1.6 та Global Offensive. Технології не стоять на місці, і за десять з лишком років комп'ютери стали потужнішими, а у розробників з'явилася можливість робити якіснішу, реалістичнішу графіку. Візуал CS:GO також оновлювався за всі 8 років існування.

Не всі мають хороші комп'ютери, і тому достатньо людей продовжують грати в 1.6. Для цієї гри не потрібне потужне залізо - підійде практично будь-який ПК чи ноутбук.

Скіни та кейси

Раніше для того, щоб покращити зовнішній вигляд своєї зброї в «контрі», потрібно було завантажувати спеціальні моди, вимушено їх встановлювати. У CS:GO вирішили цю проблему, зробивши вже вбудовані скіни. Не забула компанія Valve можливістю заробити на цьому. Скини коштують грошей, а купити їх можна на торговому майданчику Steam. З кожного продажу компанія отримує свою комісію у 12 відсотків. Однак заробляють на цих скінах не лише хлопці з Valve, а й прості геймери. Дорогоцінні скіни можна вибити в кейсах, які також продаються за гроші.

Нові режими гри

У класичному Counter-Strike по суті був лише один режим: звичайний матч. Дві команди, сценарій з бомбою чи заручниками, нескінченна стрілянина. У Global Offensive представлено різноманітність ігрових режимів. Тут є, наприклад, «Гонка озброєнь», «Бій на смерть», «Знищення об'єкта» і навіть подоба сюжетних місій. Звичайно, у CS 1.6 теж були різні тематичні сервери, але вони не мали тих же можливостей, що й режими у «Глобальному наступі».

Матчмейкінг

У Counter-Strike 2000 року геймери просто грали на купі різноманітних серверів, які не мали жодної спільної системи. Global Offensive має режим матчмейкінгу, а також систему звань. Людині потрібно просто зайти в гру, почати пошук, і вона автоматично потрапляє в матч, де змагається із приблизно рівними за рівнем гравцями. CS 1.6 таким похвалитися не могла – і новачки, і досвідчені грали на тому самому сервері. Система звань у цьому плані є дуже зручною річчю. Незважаючи на відмінності, фундаментальні речі в іграх схожі. Counter-Strike – це та сама серія про протистояння терористів і спецназу, яка житиме ще дуже довго.

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16