ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Гра з AWP у Counter-Strike 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Немає в Counter-Strike більш легендарної, популярної та смертоносної зброї, ніж AWP. Особливо часто воно використовується в CS 1.6, до речі, можна скачати Контр-Страйк 1.6 трохи вище. Кожен гравець хоч раз пробував бути снайпером, вибираючи як основну зброю саме цю гвинтівку. Ще більше людей намагалися навчитися «тягнути» гру за допомогою цієї гармати та добиватися за допомогою її відмінних результатів. Ця стаття призначена саме для останньої категорії гравців, тобто для тих, хто бажає навчитися правильно грати з цією смертоносною зброєю.

Стрілянина в русі

НЕ МОЖНА стріляти в русі! AWP - сама по собі дуже точна зброя, але стріляти з неї в стрибку або при бігу вкрай не рекомендується, так як потрапити по ворогові в цьому випадку дуже складно. Найкраще знайти собі захищену позицію – щоби ворог не зміг підійти з тилу, відстрілюючи супротивників, не рухаючись.

Перезарядження

Важливо розуміти, що AWP після кожного пострілу потрібно перезаряджати - пересмикувати затвор, щоб надіслати наступний патрон. Під час цього процесу снайпер вкрай вразливий, отже, якщо йому протистоїть кілька ворогів одночасно, то краще після пострілу з гвинтівки діставати пістолет і придушувати ворогів із нього. При цьому рекомендується відступати до своїх, тому що навіть найдосвідченіший снайпер не зможе впоратися з кількома ворогами.

Біг із гвинтівкою

Ще одним важливим пунктом є біг із гвинтівкою. Найкраще переміщатися картою з пістолетом, оскільки у разі нападу ворога його буде легше усунути з додаткової зброї, ніж з AWP. Досвідчені гравці іноді просто бігають картою з цією гвинтівкою і ставлять усім хедшоти, але це не професіоналізм, а понти. Початківцям все ж таки краще грати з AWP на одній позиції - це більш просто і канонічно!

Підсумок

AWP – та гвинтівка, яку можна охарактеризувати двома словами: «Скажена Конячка». Правильно керуватися цією зброєю може далеко не кожен, а від претендентів потрібно терпіння та завзятість – щоб звикнути до AWP!

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16