ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Як грати з Desert Eagle у CS 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Desert Eagle – пістолет, який не потребує представлення! Його популярність у Counter-Strike можна порівняти, мабуть, тільки з його втратою. Чому ж Desert Eagle такий популярний? Багато гравців люблять грати з цим пістолетом через його втрату: вони бігають по карті і намагаються відстрілювати ворогів прямо на ходу. Іноді це навіть виходить, але найчастіше такі горе-гравці просто гинуть, не встигнувши випустити і пару куль з Дігла. То як правильно грати з Пустинним Орлом? Про це буде розказано у цій статті.

Пересування

Desert Eagle – хоч і потужна, але важка зброя. Швидкість пересування з ним не дуже велика, що несприятливо позначається на маневреності та мобільності. Для усунення цього недоліку можна поза бою бігати з ножем: швидкість пересування при цьому більша, а при сутичках з ворогом можна швидко дістати Desert Eagle. Навичку цю краще відточити в тренувальних кімнатах або боях з ботами.

Стрілянина на ходу

При всій своїй потужності Desert Eagle має досить низьку точність, яка ще більше зменшується при пересуванні, тому стріляти з цього пістолета на ходу не рекомендується - занадто великий ризик схибити. Найкраще при виявленні ворога на секунду зупинитися, вистрілити і продовжити рух – такий прийом теж потрібно відточити у відповідних місцях.

Боєзапас

У Desert Eagle порівняно низький боєзапас – всього 7 набоїв. Чинник цей може стати фатальним в бою, так що перезаряджатися і стежити за магазином потрібно частіше: тоді патрони не закінчаться в самий невідповідний момент. Однак важливо пам'ятати, що перезаряджання потрібно проводити тільки в безпечному місці!

Підсумок

Desert Eagle – підступна зброя, яка проявляє себе лише в руках досвідченого гравця, наступного порадам, представленим вище. Проте важливо пам'ятати про те, що ніякі поради не допоможуть, якщо не виявляти завзяття та завзяття в навчанні! А приступити до навчання якщо вам вже не терпиться випробувати цей найпотужніший пістолет можна одним простим шляхом, всього лише скачати cs 1.6 з нашого сайту під ваш смак і колір, тому що там є безліч збірок з різними моделями в тому числі найкрасивішими скінами дигла.

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16