ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Як знизити пінг у CS 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Здрастуйте, шановні відвідувачі нашого інтернет-порталу! Прочитавши наш сьогоднішній матеріал, ви дізнаєтеся, як знизити пінг у Контр-Страйк 1.6 без будь-яких труднощів та «танців з бубном».

Пінг – усьому голова

Ping – це тимчасова затримка обміну даними між сервером КС 1.6 та ігровим клієнтом, що вимірюється в мілісекундах. Побачити свій пінг, а також затримку інших гравців ви можете в останній колонці таблиці рахунку, для цього потрібно натиснути клавішу Tab на клавіатурі. Чим вище це значення у вас, тим з більшою затримкою клієнт та сервер обмінюються інформацією. А це, у свою чергу, означає, що потрапити в супротивників стає складніше, оскільки зміни, що відбулися на сервері, ви побачите дещо пізніше, ніж гравці з маленьким пінгом.

Простий приклад: ваш ping складає 70, а у противника – 10, отже, час відгуку від сервера у вас буде 0,7 секунд, а у нього 0,1 секунд. Таким чином, виходить, що, вискочивши з-за кута, він помітить вас на 0,6 секунд раніше, ніж ви, і, з високою ймовірністю, він запрацює на вас фраг. У такому випадку, щоб якось зменшити наслідки високого пінгу і не стати чиєюсь легкою здобиччю, необхідно стріляти по ворогові, що біжить, на кілька юнітів попереду його траєкторії, а при виході з-за кута використовувати префаєр.

Способи зниження пінгу
  1. Закриття зайвих програм. Часто буває так, що одночасно з CS 1.6 на вашому комп'ютері у фоновому режимі працюють інші програми, що використовують з'єднання з Інтернетом. Наприклад, браузер, Skype, телеграм, ВК або торрент, причому останній може значно збільшити пінг. Навіть ваш смартфон, використовуючи Wi-Fi під час синхронізації чи оновлення, може завадити комфортній грі. Тому відключайте всі ці програми та залишайте телефон без вай-фаю, коли граєте.
  2. Встановлення чистого конфігу. Дуже часто проблема високого пінгу виникає через неправильно налаштований конфіг. Тому рекомендуємо вам встановити новий оптимізований конфіг із нашого сайту, знайти який можна у розділі Завантажити конфіги для CS 1.6.
  3. Оновлення драйверів відеокарти. Іноді проблема високого пінгу у старих драйверах відеокарти. Рекомендуємо регулярно завантажувати та встановлювати свіжі драйвери з сайту виробника відеоадаптера, встановленого у вашому ПК чи ноутбуці.
  4. Підвищення пріоритету Windows (з прикладу Win 10). Зменшити пінг в КС 1.6 можна, задавши вищий пріоритет процесу гри. Просто натисніть одночасно кнопки Ctrl+Alt+Del та відкрийте диспетчер завдань. Потім у вкладці «Подробиці» знайдіть процес hl.exe (у нашому випадку), клацніть по ньому правою кнопкою миші і задайте контра пріоритет «Реального часу».
  5. Зміна провайдера. Якщо жоден з перерахованих вище способів не дозволив вам зменшити пінг в CS 1.6, то тоді необхідно звернутися з цією проблемою до постачальника інтернету або зовсім поміняти провайдера. На цьому все ми розповіли про всі способи, як знизити пінг в КС 1.6.
  6. Налаштування клієнта Counter-Strike 1.6. Всі зміни необхідно зробити в консолі, яку можна відкрити, натиснувши клавішу «Е» («~» – в англійській розкладці). У консоль необхідно ввести такі команди (по одній):

rate 10000
cl_rate 2500
cl_cmdrate 30
cl_updaterate 30

Відразу обмовимося, що ці зміни хоч і дозволять знизити пінг у КС 1.6, але вони негативно позначаться на стрільбі, тому застосовуйте їх на власний розсуд.

Отредактировал: кот, 8 августа 2022 г, 12:45

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16