ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Простріли в Counter-Strike 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Про те, що в Counter Strike 1.6 можна робити простріли, чув практично кожен гравець, навіть новачок. Питання в іншому – як їх робити? Адже неможливо просто скачати cs 1.6 і миттєво стати профі у цій справі. Спочатку розберемося, що таке простріли і чому їх роблять навіть досвідчені гравці, які беруть участь у відомих чемпіонатах, турнірах. Причому простріли не є якимось забороненим прийомом, за який можна вилетіти з гри. Бо як такого читерства навіть немає.

Що таке простріл?

Термін позначає стрілянину через певні перешкоди. Тип ведення вогню не є абсолютно точним і гарантує перемогу. Але в певних ситуаціях він гравцям дійсно допомагає здобути зайвий фраг, а в деяких випадках за допомогою такого ведення бою команда витягує перемогу. На змаганнях кожен учасник команди має великий досвід у прострілах. Бо такий елемент ведення бою вітається. Причому гравцям необхідно вивчати простріли не лише для атаки, а й для захисту, адже потрібно бути готовим до того, що ворог вирішить таким чином спробувати напрацювати фраги.

З якої зброї робити простріли?

Не варто брати будь-яку гармату і починати палити через перешкоди, сподіваючись, що ви зачепите пару-трійку супротивників. Оскільки, якщо зброя буде обрана не зовсім правильна, ви просто витратите набої без результату для своєї команди. Пістолети - далеко не ідеальний варіант. Якщо і вибирати цей тип зброї, то тільки «Deagle». Всі ми знаємо, що за допомогою такого важкого ствола можна одним влучним пострілом ліквідувати супротивника, якщо стріляти точно в голову. Інші пістолети не зовсім підходять тому, що прострілити ними через коробки, двері, стіни противника навряд чи вдасться. А цілу обойму для таких експериментів ви навряд чи захочете спускати.

Якщо використовувати Deagle, то знадобиться близько двох або трьох куль, що зробити чіткі простріли через коробки з дерева, двері та інші подібні предмети. Ці предмети інші пістолети прострелити не можуть. Якщо ви вже встигли пограти в цю гру, то, напевно, знаєте, що таке дробовик. Тож чи можна їх використовувати для нашого завдання? Звісно. Адже це потужний стовбур, здатний одним пострілом завдати чималої шкоди ворогові. Вважають, що автомати — це ідеальний варіант для даного ведення бою. Почасти це так. Оскільки з дерев'яними предметами автомати впораються з легкістю. А ось що стосується кам'яної стіни? Це питання набагато складніше. І розраховувати на автомати у цьому питанні не варто.

Гвинтівки — це вже справді ідеальний варіант, якому немає рівних. Якщо ви не тільки вчора вирішили почати грати, а вже є відносно досвідченим гравцем, то за допомогою АК-47 і МКА зможете робити чудові простріли, які, може, і не вб'ють противника, але серйозної шкоди йому завдадуть. Якщо ви хочете з одного пострілу ліквідувати супротивника, вам варто брати в руки AWP. Але варто розуміти, що з такою зброю треба вчитися грати, оскільки для новачків технологія стрілянини з AWP — це «темний ліс». Ви можете поставити логічне питання — а що ж із кулеметами? Якщо ви знаходитесь дуже близько з перешкодою, будь-якою, то можна спробувати постріляти - при невеликій відстані шанс попадання досить великий. Що стосується осколкової гранатою — питання спірне. Чи можна поекспериментувати? Безумовно, але точний результат експериментів вам навряд чи можна гарантувати.

На яких картах робити простріли?

Варто розуміти, що на одних картах є багато місць для прострілів, на інших картах їх мінімум. Тому покладатися суворо на зброю було б безглуздо. Якщо говорити про турніри, то на них практично завжди грають на тих картах, де простріли робити можна. Також потрібно подбати про вивчення місць, де можна вести таку стратегію бою. Рекомендуємо приділити особливу увагу тренуванням, щоб під час бою не витрачати просто так кулі на простріли, які здійснити неможливо. Як правило, перед назвою карти, де є місця для прострілів, ставиться слово spam. На всій відомій карті "de_dust2" є місця для прострілів. Та сама історія з «de_nuke». Якщо слово спам стоїть перед назвою карти, можна сміливо грати на «inferno», «train», «forge», «tuscan» і т.д.

Насправді досить трохи потренуватися на спеціальних «spam» картах, щоб надалі вже спокійно грати на оригінальних картах і знати, куди потрібно вирушити, щоб зробити чіткий простріл. Багато гравців стверджують, що найбільшу кількість місць для влучної стрілянини через перешкоди можна знайти на карті «de_nuke». В інтернеті є відео, де саме на цій карті геймери роблять безліч відмінних пострілів через перешкоди. Але чим більше місць на карті, тим складніше їх запам'ятати!

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16