ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Баги в CS 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Всім привіт! У цій статті ми докладно розповімо про найпоширеніші баги в Контр-Страйк 1.6. Крім того, ми розкриємо секрети, як ними можна скористатися, щоб здобути перевагу над супротивником, а також про те, що не можна використовувати.

Що таке баг?

Баг (від англ. bug) – це програмна помилка, що виникає внаслідок здійснення деяких процесів у грі за певних умов, через недосконалість програмного коду чи ігрового движка. Наприклад, усім відомі простріли в Counter-Strike 1.6 - це теж баг, коли куля, випущена з автомата, гвинтівки або Дігла, пробиває будь-які перешкоди, включаючи бетонні стіни. З цим, напевно, стикався кожен любитель покатати в контру, розглянемо інші.

Найвідоміші баги в CS 1.6:

 • Беззвучний постріл AWP. Можна зробити так, що вороги не почують звук пострілу з важкої гвинтівки снайперської і, отже, не зможуть вас виявити. Для цього необхідно дуже швидко переключити зброю на ніж одразу після пострілу.
 • Встановлює вибухівку без оповіщення контр-терористів про її закладання. При грі за терористів під час мінування крапки постарайтеся зробити так, щоб половина модельки бомби потрапила в ящик. Тоді звичне попередження "бомба встановлена" не прозвучить, а ваша команда отримає значну перевагу, оскільки спецназ не знатиме, що їм треба висуватись на очищення об'єкта від міни.
 • Довільна заміна моделей гравців протиборчих команд. Цей баг проявляється під час відтворення демки та стеження за гравцем, який змінює команду.
 • Підсадка через текстури. Полягає в тому, що гравець може пройти крізь тоненькі дахи та перекриття за допомогою своїх союзників. Все просто: один геймер сідає на плечі іншому, який виштовхує його через текстуру. Подібних місць достатньо на різних картах, наприклад, на «нюку» в радіорубці. Цей прийом стосується заборонених, і ми не радимо ним користуватися, щоб не відлетіти в бан.
 • Видимість зброї через перешкоди. Якщо підійти впритул до дверей або іншої тонкої стінки, то ствол буде видно на звороті перешкоди. Цим самим можна себе видати та отримати хедшот, заруїнивши ковзанку.
 • Видимість модельки гравця за стіною. Схожа зі зброєю ситуація, коли філейна частина тіла гравця, що присіла, просвічує через перешкоду. Наприклад, на тому ж «нюку» у металевій будці на точці «A» краще не сідати.
 • Довільна зміна руки. Це відбувається при згортанні контри та виході на робочий стіл Windows з подальшим поверненням у гру. Зброя при такій послідовності дій переміститься з одного боку на іншу, і вам доведеться повертати її в «робочу» руку.
 • Вібрація Глоку. Стандартний пістолет може почати вібрувати у руках терористів. Тоді слід скинути на підлогу, а потім підняти його.
 • Глок палить, як автомат. Недолік, що досить рідко зустрічається, який не дасть ніякої переваги: ??постріли будуть неодруженими.
 • Прикол із флеш-гранатою. Якщо її кинути в щілину між двома ящиками біля входу на плент «B», то засліплять терористи, що біжать тунелем у темці.
 • Баг із розмінуванням. Якщо призупинити процес знешкодження заряду, він припиниться лише через 2-3 секунди. Ця вада може коштувати вам життя, а команда програє.
 • Падіння з будь-якої висоти без втрати HP. Для цього потрібно сісти в польоті, а при посадці відпустити клавішу присіду і натиснути стрибок. Якщо все зробити правильно, то ви збережете дороге здоров'я, і ??навіть звук падіння ніхто не почує.
 • Ще один прийом, щоб зберегти запас здоров'я під час падіння. Потрібно приземлитися у кут, утворений трьома площинами.
 • WallHack у режимі спостереження. Цей дефект проявляється у спектаторах, коли гравець стежить за ігровим процесом та швидко перемикається між персонажами. У такий момент може промайнути противник, що дозволить визначити його місцезнаходження.
 • Баг зі звуком кроків. Якщо бігти по краю залізної платформи, то буде чути звук пересування по землі. Цей секрет можна використовувати, щоб дати противнику неправдиву інформацію про своє місцезнаходження.
 • Встановити бомбу на голову союзника. Це можна використовувати для розваги або мувіка: просто застрибніть на іншого гравця та поставте снаряд йому на голову. Якщо тиммейт відійде, заряд впаде на підлогу.
 • Прозорий дим. Баг полягає в тому, що можна дивитись крізь димову завісу. Для цього потрібно присісти і опустити приціл униз. Якоїсь миті ви побачите супротивників за димом і зможете їх розстріляти.
 • Втрата швидкості пересування. У поодиноких випадках, якщо підстрибнути в якомусь місці, де низько розташована стеля, то після приземлення ви бігатимете з тією швидкістю, з якою зазвичай переміщаєтеся в присіді.

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16