ru en uk
Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Прицілювання та стрілянина в КС 1.6

Пользователь


Рейтинг: 170


Сообщений: 40


Спасибок: 26

Стрілянина – один із найважливіших елементів геймплею гри Counter-Strike 1.6. Начебто нічого складного – навів приціл на ворога і стріляй собі спокійно. Але не все так просто – щоб максимально швидко та ефективно знищувати ворогів, ви повинні знати про основні техніки стрілянини.

Режими ведення вогню біля зброї

Для початку необхідно розібратися, які існують режими стрілянини у різної зброї:

  1. Одиночний. І тут зброя стріляє одним патроном за раз. Зазвичай такий режим вогню мають пістолети, деякі снайперські гвинтівки та один дробовик. Плюси такого режиму тому, що ваш приціл встигає довести до моменту наступного пострілу, тобто кожен патрон летить точно в ціль. Мінус – маленька скорострільність.
  2. Автоматичний. В цьому випадку стрілянина ведеться безперервним вогнем до того моменту, поки не закінчиться магазин (або ви не відпустите кнопку миші). Цей режим притаманний штурмовим та деяким снайперським гвинтівкам. Плюс – це завдання великої шкоди противнику за короткий час. Мінус – великі розкид та віддача.
  3. Змішаний. Таким режимом володіють дві зброї – гвинтівка Giat Famas F1 та пістолет Glock 18. F1 має два типи ведення вогню – автоматичний та черга по 3 патрони. Glock 18 може стріляти як одиночними пострілами, так і трьома патронами одночасно.

Техніка ведення вогню

Перед тим, як завантажити CS 1.6 та почати грати, вам необхідно навчитися швидко та ефективно боротися з опонентами. У цьому вам допоможе знання основних технік ведення вогню:

  1. Безперервний вогонь («спрей») – найпопулярніша і нехитра техніка стрільби. Ви просто наводите приціл на суперника та затискаєте кнопку. Плюс цього методу: якщо всі набої потрапили в ціль, противник (а то й не один) помирає за частки секунди. Мінуси: після затяжної черги сильно зменшується точність і підвищується віддача, тобто ваша зброя починає зміщуватися вгору та в різні боки. Тому вам необхідно коригувати напрямок ствола. Враховуючи всі плюси та мінуси «спрею», можна сказати, що цей метод ефективний лише на ближній та середній дистанції. При перестрілці на далеких дистанціях усі набої, швидше за все, підуть «у молоко».
  2. Поодинокий постріл. Тут теж все просто – зробили один постріл, дочекалися зменшення прицілу та знову стріляєте. Плюси такої стрілянини в тому, що ви практично завжди потрапляєте в ціль за рахунок невеликого розкиду. Мінуси – це мала скорострільність, тому що ви повинні дочекатися зменшення прицілу для наступного пострілу. Внаслідок цього доведеться витратити деякий час для вбивства ворога. Ця техніка найефективніша на середніх і, за належної навичці, на далеких дистанціях.
  3. Стрілянина короткими чергами. Це, мабуть, найоптимальніший режим ведення вогню. Суть його полягає в тому, що ви стріляєте чергами по 2-4 патрони, чекаєте зменшення прицілу і знову стріляєте. У цьому випадку ви практично завжди потрапите в супротивника, тому що перші 2-3 патрона точно прилетять у ціль. Ця техніка використовується багатьма хорошими гравцями та кіберспорстменами. Тільки пам'ятайте, що ведення вогню короткими чергами ефективне на дальній та середній дистанції. У ближньому бою краще «розстрілювати» конкурента або цілитися на думку.

Куди стріляти

Ефективність стрілянини в Counter-Strike залежить не тільки від техніки, а й від того, в яку частину тіла потрапляє куля:

  1. Голова. Найвразливіше місце. Саме в неї ціляться всі гравці, щоб максимально швидко вбити супротивника. Найчастіше вистачає 1-2 пострілів у тому, щоб ворог впав мертво.
  2. Тіло та пояс. Отримують набагато менше втрат, ніж голова. Наприклад, щоб убити опонента з АК-47 необхідно вистрілити в тіло мінімум 3 рази.
  3. Ноги. Отримують найменше шкоди. Противник залишиться живим навіть після пострілу по ногах із AWP.

Купівля бронежилета і шолома зменшує збитки в голову і тіло.

Інші особливості

Якщо ви перебуваєте в повітрі (стрибаєте або падаєте), точність стрілянини значно знижується. Те саме і зі сходами - сидячи на ній, ви можете не потрапити в супротивника навіть впритул. Надітий на M4A1 («емку») глушник підвищує шкоду, але знижує точність.

Посмішка матері, дороще кожного із вас.

Последнее на форуме

Демо для ботів які кажуть що я чітер сервер Доста Україна | Gun Game

Дата: 29 июня 2024 г, 17:49

Автор: fen

Баланс

Дата: 26 июня 2024 г, 15:38

Автор: Мікіта Шушуноў

демо бублик

Дата: 16 мая 2024 г, 11:44

Автор: vitalik123

Пропозиції на додавання карт!

Дата: 7 мая 2024 г, 20:09

Автор: Maz1La

Пропал лвл, с 1

Дата: 30 апреля 2024 г, 13:06

Автор: Sannech

Топ пользователей

Master Yoda
Master Yoda

Master Yoda

338 23 63

Maz1La
Maz1La

Maz1La

231 16 43

кот
кот

кот

170 40 26

Sannech
Sannech

Sannech

100 10 18

b00racoz

b00racoz

97 17 16